FARSKÉ OZNAMY

Nedeľa, 8. augusta - DEVÄTNÁSTA NEDEĽA V CEZROČNOM OBDOBÍ
     8:00 za farnosť
     10:00  pož. Štefana Kurimského

Sv. zmierenia môžete prijať v týždni pol hodiny pred sv. omšou.

Chorých navštívim vo štvrtok a piatok od 9:00 hod., môžete ich nahlásiť v zakrestii.

V súvislosti s návštevou Sv. Otca ponúka Košický samosprávny kraj možnosť očkovania jednodávkovou vakcínou Janssen od spoločnosti Johnson & Johnson. Kto by mal záujem, nech sa nahlási v zakrestii do utorka, 3. augusta.

Arcidiecézne centrum pre mládež (ACM) v Košiciach pripravuje Frekvenciu 2021 - pešiu púť mladých Košickej arcidiecézy z Prešova do Levoče v dňoch 27. - 29.08.2021. Potrebné informácie o púti sú na stránke ACM.

Milodary:
Na účet: bohuznáma 20€. V hotovosti: bohuznáma 100, zo svadby rod. Kapuríková 100€, zo svadby Pavla a Lucie Nigutových 100€, Anny 181€. Pán Boh zaplať!

Sviatosť manželstva chcú prijať 13. augusta:
- Vincent Ung, pochádzajúci z Francúzska a Dominika Hricová, pochádzajúca z našej farnosti. Ak by nikto vedel o prekážke k manželstvu, nech to oznámi na našom farskom úrade. Zároveň odporúčame týchto snúbencov do vašich modlitieb.

Sv. omše z nášho kostola
Vďaka spoločnosti Antik môžete sledovať sv. omše z nášho kostola.

Vy, ktorí mate programy cez Antik, môžete na ovládači od setoboxu nastaviť vysielanie nasledovne: menu, z ponuky vybrať naživo, eKostol.sk, Kavečany-kostol, následne stlačiť play (tlačidlo play je pod krížovým tlačidlom druhé zľava).
Vysielanie je možné sledovať aj na Youtube.