FARSKÉ OZNAMY

Pondelok, 26. okt. - Féria
          za farnosť

Utorok, 27. okt. - Féria
          pož. Mariána Schwarza (60)

Streda, 28. okt. - Sv. Šimona a Júdu, apoštolov
          pož. Márie Martončíkovej

Štvrtok, 29. okt. - Féria
          †Anna Šimková

Piatok, 30. okt. - Féria
          †Eva Durná

Sobota, 31. okt. - Panny Márie v sobotu
          pož. r. Marjakovej (Šir. 30)

Nedeľa - 1. nov. - Všetkých svätých, slávnosť
(9:00)    pož. Jolany Lörincovej (70)

______________________________________

Slovenskí biskupi odporúčajú ľuďom zúčastniť sa na celoplošnom testovaní. Odporúčanie nájdete tu.

V čase 30. október - 18. december vyhlasujú biskupi Slovenska piatkový pôst ako na Veľký piatok a pozývajú modliť sa za Slovensko. Viac o pôste a samotnú modlitbu nájdete tu.

Dušičkové odpustky bude možnosť získať nie len 1. - 8. novembra, ale celý november.  Viac o odpustkoch nájdete v záložke aktuality.

Informácie na čas obmedzení
(24. októbra - 1. novembra)

V čase zákazu vychádzania sú naďalej pozastavené verejné slávenia bohoslužieb. Výnimku z obmedzenia má však aj naďalej pohreb blízkej osoby, uzavretie manželstva a krst. Tieto obrady sa môžu verejne sláviť podľa doteraz platných pravidiel. V našom kostole môže v takomto prípade najviac 17 ľudí. Informácie o obmedzeniach vydaných predsedom KBS nájdete tu.

Do 1. novembra náš kostol na súkromnú pobožnosť otvorený nebude.

Úmysly sv. omší budú slúžené súkromne tak, ako sú napísané na konkrétny deň. Ak vy, ktorí ste požiadali o úmysel sv. omše, trváte na účasti na nej, kontaktujte ma a preložíme intenciu na čas, kedy sa budú riadne slúžiť sv. omše v kostole.

Čas nedeľnej sv. omše vo farnosti pre možnosť duchovne sa spojiť je 9:00 hod.

Sv. omša z kaplnky sv. Michala bude vysielaná v nedeľu 10:30 hod. na youtube.com. Do vyhľadávača zadajte: sv. omša z kaplnky sv. Michala online a vyhľadajte červeným označené vysielané naživo.